Onze contactpersonen | Kooiker Overslaan en naar de inhoud gaan

Onze contactpersonen

Maak kennis met onze contactpersonen!
Heeft u een vraag of wilt u advies op maat? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie. Wij zoeken een passende oplossing voor de haalbaarheid van uw wensen. Lees hoe onze klanten ons werk ervaren

Neem contact op via info@kooikerzuigtechniek.nl - bij vragen voor de planning kunt u mailen naar planning@kooikerzuigtechniek.nl
 

Klaas Kooiker - Directeur
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
info@kooikerzuigtechniek.nl


Rolf Koobs - Planner, werkvoorbereider
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
rolf@kooikerzuigtechniek.nl


Arthur Bremmer - Planner, werkvoorbereider
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
arthur@kooikerzuigtechniek.nl
 

Roel Poolman - KAM, personeelszaken, commercieel medewerker
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
r.poolman@kooiker-groep.nl 
 

Jarco Talen - Commercieel medewerker
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
j.talen@kooiker-groep.nl


Angela Buitenhuis - Marketing en communicatie
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
a.buitenhuis@kooiker-groep.nl 


Esther Brinkman - Administratief medewerker
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
e.brinkman@kooiker-groep.nl


Marjan Kooiker - Personeelszaken
Werkdagen: maandag en donderdag
m.kooiker@kooiker-groep.nl


Lijsje Coster - Crediteuren en debiteuren administratie
Werkdagen: dinsdag en vrijdag
l.coster@kooiker-groep.nl

 

Ons team:

 

Een greep uit onze zakelijke klanten