Onze contactpersonen | Kooiker Overslaan en naar de inhoud gaan

Onze contactpersonen

Maak kennis met onze contactpersonen!
Heeft u een vraag of wilt u advies op maat? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie. Wij zoeken een passende oplossing voor de haalbaarheid van uw wensen. Lees hoe onze klanten ons werk ervaren

Neem contact op via info@kooikerzuigtechniek.nl - bij vragen voor de planning kunt u mailen naar planning@kooikerzuigtechniek.nl

 

Klaas_Kooiker.png
 

Klaas Kooiker - Directeur
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
info@kooikerzuigtechniek.nl

Rolf.png
 

Rolf Koobs - Planner, werkvoorbereider
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
rolf@kooikerzuigtechniek.nl

Rolf.png
 

Arthur Bremmer - Planner, werkvoorbereider
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
arthur@kooikerzuigtechniek.nl

Angela_Compagner.png
 

Angela Buitenhuis - Marketing en communicatie
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag
a.buitenhuis@kooiker-groep.nl 

Esther_Brinkman.png
 

Esther Brinkman - Administratief medewerker
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
e.brinkman@kooiker-groep.nl

Lijstje.png
 

Marjan Kooiker - Personeelszaken
Werkdagen: maandag en donderdag
m.kooiker@kooiker-groep.nl

Lijstje.png
 

Lijsje Coster - Crediteuren en debiteuren administratie
Werkdagen: vrijdag
l.coster@kooiker-groep.nl

 

Een greep uit onze zakelijke klanten